Dulgheri Bacau si Kurdistan Irak Tel.: 0755.043.349

ELISA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Din Bacau si judetele invecinate din Moldova.
Experienta in lucrari de constructii in diferite santiere din tara si strainatate: cofrare elemente de beton armat si turnare beton.
Experienta in montaj cofraje metalice.
Experienta in executie cofraje din placaj/TEGO si structura din lemn pentru turnare beton in elemente orizontale si verticale.
Asamblare structuri din lemn.
Asamblare esafodaje si schele metalice.

CERINTE

Experienta minim 3 ani.
Limita de virsta 50 ani.
Cazier curat.
Pasaport (exclus pasaport temporar).
Recomandari.
Rezistenta la efort fizic si temperaturi ridicare pe timpul verii.
Persone energice, muncitoare si responsabile.

BENEFICII OFERITE

Durata contract 12 luni.
Asiguram transport tur-retur, masa si cazare in conditii optime.
Salar 1.000-1.300 USD net.

Firma de constructii civile si industriale, amenajari interioare cu proiecte de constructii, instalatii si drumuri in tara si strainatate. Info.: 0755.043.349, elisa.recrutare@gmail.com