BEAUTY THERAPIST - COSMETICIAN

SC GIKOV COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera locuri de munca intr-o statiune SPA de 5* din Iordania.

Suntem o agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, avem sediul in Brasov, suntem inregistrati la Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse cu nr 107/2008 prin ITM Brasov.

Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati la numerele de telefon 0268474558 sau 0766415116

CERINTE

- calificare de cosmetician
- experienta de minim 2 ani intr-un post similar
- cunoasterea tratamenteleor faciale si corporale
- fire prietenoasa si sociabila
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv : salariu fix si bonusuri
- mediu de munca competitiv
- contract 100% legal
- cazare, transport si demersurile pentru viza sunt asigurate GRATUIT din partea angajatorului
- plecari in luna ianuarie 2010

Agentie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate.