Asistent Medicali pentru Iordania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regiunea:
Locatia: Iordania

Conditii de recrutare:

Experienta de minimum 7 ani
Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit
Diploma de Asistent Medical
Inregistrare la Oammr
Certificat de la OAMMR ca nu aveti abateri sau Sanctiuni- Certificate of Good Standing
Cursuri- certificat de absolvire a cursului BLS

Pozitii :
Director de Ingrijire
Asistent Medical-Manager pe Urgente
Asistent Medical-Manager pe Bloc Oprator
Asistent Medical-Manager pe Terapie Intensiva

CERINTE

Oferta de munca:
• Perioada contractului: 2 ani de zile cu posibilitate de prelungire ,
• Salariul este intre 2500 -5000€ euro luna, salariul va fi in functie de pozitia pentru care se aplica
Salariul specificat este NET nefiind taxe in Iordania
• Program de munca- se lucreaza 6 zile pe saptamana, in ture
• Asigurare medicala si de malpraxis
• Bilet de avion platit de catre angajator Romania-Iordania
• Cazare Gratuita platita de angajator
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Posibilitate de pregatire profesionala si cursuri
• Beneficii

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.