Tehnician echipamente electrice si electronice

Adept Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru in important jucator autohton pe piata cafelei cu centru de productie situat in comuna Dragomirești Vale (județul Ilfov) suntem in cautarea unui Tehnician echipamente electrice si electronice pentru intretinerea si reparatia masinilor de ambalat.

Responsabilitati:
·Efectueaza reparatii si lucrari de mentenanta pentru echipamentele si componentele electrice si electromecanice;
·Efectueaza reviziile dispozitivelor si echipamentelor electrice;
·Participa activ la actiuni de imbunatatire continua in domeniul echipamentelor si accesorilor tehnice pentru masini;
·Participa la procesul de instalare a utilajelor si echipamentelor noi, conform standardelor companiei.

CERINTE

·Studii medii in domeniul tehnic(electric) – conditie obligatorie
·Calificare/autorizare electricianndash; 380V);
·Minim 5 ani experienta in domeniul electric;
·Cunoasterea celor mai bune practici in domeniul tehnic (mentenanta corectiva/preventiva);
·Capacitate de lucru conform documentatiei tehnologice;
·Abilitati de comunicare;
·Orientare spre obtinere de rezultate;
·Initiativa, implicare in activitatea curenta si rezolvarea de probleme;
·Cunostinte de lb engleza si operare PC;
·Disponibilitate de a lucra in schimburi.

Adept Human Resources ofera o gama flexibila de servicii de recrutare. Echipa noastra de consultanti este specializata in identificarea si atragerea talentelor pentru diverse roluri intr-un numar mare de industrii. Ne mandrim cu experienta si cunostintele acumulate atat in ceea ce priveste candidatii, cat si clientii, in industriile in care ne focusam. Avand in vedere know-how-ul acumulat de Consultantii nostri de-a lungul timpului, putem oferi o solutie in orice situatie.

Scopul nostru este sa construim parteneriate cu clientii nostri, nu sa actionam ca un simplu furnizor. Reusim sa facem acest lucru plecand de la o intelegere in profunzime a afacerii dezvoltate de catre acestia, a mediului in care activeaza si a cerintelor lor specifice. Ca rezultat, oferim un serviciu profesionist, personalizat si eficient din punct de vedere al costurilor.

www.adepthr.ro