Sofer Distribuitor / Merchandiser Junior

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniul de activitatea al societății este importul și distribuția elementelor metalice pentru asamblarea lemnului, feronerie pentru porţi şi garduri, şuruburi pentru lemn, console poliţă, funii-lanţuri şi elemente de fixare.

Cautam 2 soferi distribuitori (cu sau fara experienta in domeniu) pentru distributie locala in Bucuresti dar si la nivel de tara.

Rsponsabilitati:
Preluare documente (facturi, avize, contracte de distribuție, contracte de custodie, etc.), marfă și standuri, respectiv materiale de prezentare;
- Încărcare marfă, standuri în mașini;
- Transport marfă, standuri la sediul clienților;
- Recepția cantitativă și calitativă a mărfii și standurilor la client;
- Aranjarea mărfii pe stand (mercantizare);
- Montare, aranjare, demontare, curățare stand.

CERINTE

Profilul candidatului:
Permis de conducere categoria B;
Studii medii absolvite ( cu diploma de Bacalaureat);
Experienta in domeniu constituie un avantaj (experienta ca- merchandiser, sofer montator- junior, gestionar etc.);
Se ofera proces de instruire teoretică și practică din momentul angajării.

BENEFICII OFERITE

Locatie depozit si showroom Otopeni/Ilfov;
Contract perioada nedeterminata;
Program L-V, 8h;
Salariu 1300-1500 lei net+ comision+bonuri de masa/diurna;
Traininguri in domeniu- primele 3 saptamani la sediul firmei din Targu Mures (cazare+masa + transport asigurat).

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.