Secretara/Asistent Manager

SC EURO ZONE COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-rezolvarea in timp util a problemelor administrative sau tehnice neprevazute;
-operare calculator, fax, imprimanta, xerox, email, telefon;
-aprovizionarea cu consumabile pentru birouri si protocol;
-facturare, contabilitate primara;
-elaborarea si redactarea rapoartelor cerute de manager, redactarea si distribuirea corespondentei interne si externe (fax-uri, note interne, adrese sau alte documente);
-indosarierea de documente;
-asigurarea confidentialitatii si integritatii informatiilor in concordanta cu politica firmei;
- Intampinarea vizitatorilor;
- Actiuni de protocol;
- Alte sarcini administrative.

CERINTE

- Absolventa a unei forme de invatamant superior;
- Cunostinte limba engleza scris si vorbit (avansat);
- Cunostinte avansate operare PC (MS Office, Outlook, etc.);
- Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- Capacitatea foarte buna de comunicare si relationare;
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp, atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

Program 8.30-17:00
Birou zona Militari-Chiajna - Sat Rosu

Euro Zone Com este o firmă creată acum zece ani din inițiativa unui grup de tehnicieni proveniți din acest sector de activitate. Distribuitor autorizat și reprezentant in Romania al mai multor companii ce activează in domeniul utilajelor și echipamentelor, EuroZone a cunoscut pe parcursul acestor ani o dezvoltare continuă, ajungînd un concurent serios in domeniu.

În prezent, compania se axează pe doua direcții principale de afaceri și anume vânzările de echipamente şi service și piese de schimb pentru echipamente. Divizia de service a fost dezvoltată printr-un nou concept de service multi-brand, care satisface cererea actuală de pe piaţa românească.