Reprezentant Vanzari - Ilfov

AGNIS TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea si gestionarea unui portofoliu de clienti;
Stabilirea unor parteneriate pe termen lung si mentinerea unor bune relatii profesionale cu clientii companiei;
Promovarea activa si vanzarea serviciilor oferite de Agnis Trading;
Intocmirea si administrarea strategiilor de vanzare.

Oferim un mediu de lucru, un pachet salarial atractiv bazat pe experienta, performante si realizari, posibilitatea de dezvoltare a cunostintelor si aptitudinilor profesionale, beneficii aditionale.
Transportul este asigurat de companie.

Pentru a aplica la acest job, te invitam sa trimiti un CV insotit de o scrisoare de intentie.
Te rugam sa mentionezi in scrisoarea de intentie pozitia pentru care aplici.

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Limba engleza- nivel avansat;
Experienta pe o pozitie similara (vanzari B2B) - minim 2 ani;
Abilitati de organizare, comunicare, negociere;
Determinarea in obtinerea de rezultate;
Capacitate de analiza si sinteza;
Aspect profesional - business.
Experienta in domeniul vanzarilor de servicii de transport constituie un avantaj.

AGNIS TRADING ? societate comercial? cu r?spundere limitat?, infiin?at? in anul 2002, cu capital integral privat, are ca domeniu principal de activitate intermedierea transporturilor rutiere interne ?i interna?ionale de m?rfuri.
Inc? de la infiin?are, AGNIS TRADING s-a impus prin profesionalism ?i competen??, furnizand clien?ilor, cu consecven??, servicii de calitate, ceea ce a condus la includerea sa in categoria firmelor de incredere din Romania in materie de expedi?ie de m?rfuri.

Oferta noastr? de servicii permite acoperirea intregului teritoriu al ??rii ?i a principalelor rute externe ?i confer? maxim? securitate ?i promptitudine luand in considerare to?i factorii care concur? la furnizarea unui serviciu de calitate.