REPREZENTANT VANZARI

SC ADLER CZECH A.S.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Adopta un comportament in masura sa promoveze o imagine pozitiva a companiei
2. Extinde baza de date cu potentialii clienti
3. Viziteaza clientii potentiali si le prezinta compania, produsele comercializate si serviciile oferite de companie in scopul stabilirii si mentinerii unei relatii de inalt profesionalism cu acestia
4. Acorda consultanta clientilor in ceea ce priveste comercializarea si caracteristicile produselor
5. Raspunde pentru realizarea planului de vanzari
6. Raspunde pentru incasarea la termen a contravalorii marfurilor in conformitate cu politica comerciala a societatii

CERINTE

1. Limba engleza nivel avansat
2. Experienta in vanzari
3. Cunostinte operare PC si CRM (Customer relationship management)
4. Orientat pe atingerea obiectivelor
5. Aptitudini de analiza si planificare a activitatilor
6. Abilitati de comunicare
7. Abilitati de negociere
8. Abilitati de organizare
9. Aspect profesional business
10. Atitudine pozitiva,initiativa, entuziasm, responsabilitate si implicare
11. Mobilitate
12. Loialitate

BENEFICII OFERITE

1. Salariu fix + comision
2. Bonusuri de performanta
3. Telefon mobil, notebook
4. Training de specialitate
5. Automobil de serviciu
6. Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala cu o experienta de 10 ani pe piata internationala

Companie multinationala, producatoare de textile destinate industriei publicitare, cu o experienta de 10 ani pe piata internationala.