Reprezentant Comercial Vehicule Rulate

Protruck International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei, transmiterea de oferte, contactarea si vizitarea clientilor existenti si a celor potentialide pe piata externa;
- Vanzarea de vehicule in cantitatile stabilite prin targetul anuntat de la inceputul fiecarui an;
- Intocmirea proceselor verbale, a fiselor de identificare a vehiculelor, a garantiilor, precum si a altor documente;
- Planificarea activitatii si raportarea periodica prin intermediul programelor informatice

CERINTE

- Studii superioare (preferabil profil tehnic/economic)
- Limba engleza nivel avansat;
- O alta limba de circulatie internationala (franceza / germana / rusa / italiana) nivel conversational;
- Cunostinte operare PC - MS Office, Internet;
- Permis conducere categoria B - reprezinta avantaj;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, bonusuri acordate proportional cu vanzarile realizate;
- lucrul intr-o companie in care performanta angajatilor este apreciata si incurajata.

Aflate in plina evolutie, companiile PROTRUCK isi dezvolta echipa!

Domeniile in care ne desfasuram activitatea sunt:

1. Protruck - management si consultanta pentru celelalte companii din cadrul grupului;
2. Protruck Vehicule Comerciale - distribuitor autorizat Iveco
3. Protruck Motoare Industriale - distribuitor autorizat Fiat Powertrain
4. Protruck Echipamente Constructii - distribuitor autorizat New Holland Construction Equipment
5. Protruck Vehicule Rulate - distribuitor vehicule rulate
6. Protruck Asigurari - broker de asigurari

Daca vrei sa ne cunosti mai bine, acceseaza www.protruck.ro.