REPREZENTANT COMERCIAL- PRINT DIGITAL SI SERIGRAFIE

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Com Dascalu, Jud Ilfov

RESPONSABILITATI:
PROMOVEAZA produse domeniul grafica/serigrafie
Dezvolta relatiile cu clientii actuali
Identifica permanent clienti potentiali
Dezvolta portofoliul de clienti
Stabileste intalniri cu clientii actuali/potentiali
Promoveaza produsele si serviciile oferite de companie

CERINTE

Studii superioare
Cunostinte PC
Permis auto categ.B
Experienta min 3 ani in vanzari- Publicitate indoor si outdoor/ PRINT DIGITAL/ SERIGRAFIE
Abilitati dezvoltate de comunicare
Caracter dinamic
Orientat spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Posibilitati de promovare
Pachet salarial atractiv, fix+bonus functie de performante
Telefon mobil

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.