Receptionist

World Class Atlantis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza tururi de prezentare a clubului pentru membrii / potentialii clienti ai clubului
Ajută la asigurarea securității și controlează accesul in sălile clubului
Ajută clienții la achiziționarea de servicii sau produse
Promovează toate produsele și serviciile clubului pentru a crește vânzările
Ajută la depozitarea de alimente, băuturi și materiale de marketing la recepție
Oferă clienților informații referitoare la club, evenimente
organizate de club și oferte speciale.

CERINTE

Persoană dinamică, de încredere şi care lucrează în echipă
Să fi terminat o şcoală medie (liceul) cu diplomă de bacalaureat (eventual studii superioare)
Capacitate de organizare şi planificare
Cunoştinţe bune de operare în MS Office (Word si Excel)Bune abilităţi de comunicare şi interrelaţionare
Persoană comunicativă, cu o atitudine pozitivă, interesată/pasionată de sport
Experienta in operarea cu mijloace de plata precum: POS, casa de marcat etc.
Experienţa anterioară într-o poziţie similară constituie un avantaj.
Cunoaşterea limbii engleze este obligatorie