PROJECT MANAGER RETELE IT

CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza fiecare etapa a procesului de realizare a lucrarilor de la faza de proiectare pana la finalizarea lucrarii si receptia ei de catre client;
- Cunoaste responsabilitatile fiecarui angajat;
- Se informeaza asupra stadiului in care se afla proiectele echipelor din subordine;
- Tine legatura cu clientul pentru buna desfasurare a proiectului;
- Administreaza bugetul departamentului;
- Se implica in realizarea planurilor de dezvoltare a echipei.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta in domeniul retelelor structurate;
- Cunostinte operare PC;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Experienta minim 2 ani in domeniu;
- Experienta relevanta in managementul proiectelor;
- Experienta in coordonarea unei echipe;
- Persoana cu bune abilitati de comunicare, usurinta in relationare, responsabila, bine organizata;
- Disponibilitate de deplasare in tara;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Laptop
- Telefon mobil

CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII - companie cu capital integral strain, ce activeaza pe piata de telecomunicatii din 1997