PIKER / OPERATOR DEPOZIT

GUZUN 2001 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu ce te vei ocupa?
DESCRIEREA SARCINILOR / ATRIBUTIILOR / ACTIVITATILOR POSTULUI
- Pregateste comenzile clientilor conform specificatilor cu respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru aplicabile in scopul respectarii standardele de calitate
- Etichetarea si ambalarea produselor din comenzile pregatite
- Raspunde de corectitudinea produselor alese si pregatite de expediere
- Verifica corectitudinea datelor inscrise pe eticheta (cod produs, cod de bare, etc.)
- In functie de destinatia produselor intocmeste eticheta de bax, palet.
- Anunta gestionarul de orice neconformitate sesizata (neconformitati ale produsului, ale etichetei, ale ambalajului, devidare)
- Încarcarea si/sau descarcarea marfurilor în/din autovehiculele de livrare;
- Verificarea marfurilor sosite în depozit;
- Manipularea si asezarea produselor în spatiile special destinate, în functie de sortimente, cu ajutorul lizei si/sau folosind stivuitorul/ electrostivuitorul;
- Depozitarea corecta si in siguranta a paletior cu marfa
- Participarea la inventarierea marfurilor din gestiune.

CERINTE

Ce cautam?
-O persoana disciplinata si receptiva;
-O persoana rezistenta la efort;
-O persoana serioasa si responsabila ;
-O persoana atenta la detalii;
-O persoana energica cu o atitudine pozitiva care sa colaboreze bine in echipa
-Experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Ce oferim noi?
-Stabilitate;
-Mediu de lucru placut;
-Echipa tanara;
-Posibilitate reala de avansare;
-Salariu fix;
-Bonusuri in functie de performanta;
-Tichete de masa.

Compania isi desfasoara activitatea de import, distributie en-gros si retail pe piata romaneasca de scule si unelte de mana din anul 2001, avand o dezvoltare desebit de dinamica in principal pe segmentul produselor , marca proprie, de o calitate superioara.