OPERATOR INTRODUCERE DATE - SEDIUL ILFOV, COM JILAVA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veti lucra cu calculatorul foarte mult si veti avea de a face cu:
- Introducerea în sistemul informatic a datelor
- Introducerea de formulare tipizate in baze de date
- Introducere de facturi, avize, niruri in sistemul informatic
- Realizare de procese verbale diferite
- Intocmirea de rapoarte de evidenta a stocurilor
- Participarea la inventare periodice
- Suport pentru activitatile zilnice ale departamentului
- Respectarea tuturor procedurilor aplicabile in activitatea departamentului

CERINTE

studii medii/facultate de preferat in domeniul economiei;
- bune cunostinte de operare PC
- cunostinte contabilitate primara constituie un avantaj
- atentie concentrata si distributiva, memorie vizuala, rezisteta la stres;
- persoana organizata, capabila sa prioritizeze actiunile si sa lucreze cu termene limita stranse;
- persoana adaptabila , cu simt de raspundere, capabila sa invete repede
- experienta pe un post similar - constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit pentru prima perioada 800 RON. Vedem apoi daca se poate trece la urmatorul nivel, atat profesional cat si salarial.

Program de lucru - 8.30-17.30

Sediul firmei este in Comuna Jilava, Jud Ilfov
Se asigura transportul de la metrou Eroii Revolutiei la sediu si inapoi.