Operator calculator / introducere date

Eurotechnik Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea avizelor si a etichetelor cu coduri de bare;
- Activitati specifice de introducere date in MS Office;
- Operare numai pe calculator;
- Activitati administrative de birou,

CERINTE

- Cunostinte PC- MS Office,Word, Excel - avansat
- Engleza conversational nivel avansat - avantaj
- Persoana organizata , atenta la detalii si responsabila
- Disponibilitate de a invata situatii specifice de contabilitate primara, adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

Oferta bonus:
- salariu 1200-1400 lei
- discount 30% la produsele achizitionate.
- transportul este asigurat de catre companie.
Compania este situata in Sos. Bucuresti-Urziceni, DN2, Afumati.

Companie Olandeza situata in str DN2 Bucuresti - Urziceni Nr. 96 , Jud. Ilfov.
Obiect de activitate:import, vanzari, distributie electrice,electrocasnice si confectii.
pentru mai multe informatii www.eurotechnik.ro