Manipulator marfa

FLIPPER COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participarea la activitati de incarcare/ descarcare marfuri.
Aranjarea marfurilor in depozit.
Pregatirea comenzilor pt magazine.
Aranjeaza corect si in siguranta marfa in interiorul depozitului.

CERINTE

- seriozitateStudii medii/ primare.
Perseverenta.
Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj.
Capacitate de efort fizic.
Cazier judiciar gol (fara antecedente penale).
Interes pentru munca.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv.
Tichete de masa.
Transport microbuz.
Bonusuri.

OBS: CV-urile pot fi transmise si pe urmatoarele cai:
FAX: 021.266.51.16
E-MAIL: alina.ene@fiesta.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Obiectul de activitate al firmei il constituie:
- prelucrarea si conservarea fructelor si legumelor

Din 2000 compania SC FLIPPER COMIMPEX SRL realizeaza activitatile de procesare a arahidelor/alunelor in noua locatie, moderna, continand o zona de productie de cca 7.500 m2 (incluzand si spatiile de depozitare), construita intr-o zona deschisa de 40.000m2 in nordul Bucurestiului.
Compania si-a inceput activitatea pe la mijlocul anilor \\\'90. Realizeaza produse in conditii de igiena si calitate, folosind tehnologii moderne, materii prime de calitate si furnizeaza - alune de padure, arahide si alte produse tip seminte - in ambalaj protector.
Pricipalele produse in Romania: Fiesta, Felix si marci proprii (Aro, Profi, Tip, Tarom etc)