Manager Logistica

Romcar

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea si optimizarea proceselor de receptie, vamuire si omologare a produselor comercializate de companie, in conditii de siguranta si rentabilitate economica a stocului si fondurilor existente

Locatia Cernica

CERINTE

Excelente abilitati de coordonare echipa, comunicare, relationare, organizare si planificare. Cunostinte foarte bune de conversatie in limba engleza, de operare PC si raportare.
Studii superioare, in domeniul auto reprezinta un avantaj. Experienta intr-un post similar, reprezinta un avantaj.

Incepand din 1992 Romcar, reprezentantul marcii Ford, a readus pe piata romaneasca aceasta marca de traditie, a carei prezenta in Romania a fost intrerupta de cel de-al doilea razboi mondial.

In cei peste 14 ani de activitate, Romcar s-a impus pe piata auto atat prin calitatea autovehiculelor cat si preocuparea de a oferi un pachet de servicii menit sa asigure confortul clientilor nu numai in momentul achizitionarii autoturismului ci si pe parcursul utilizarii sale.

De ce sa ne alegi pe noi?
Strategia companiei noastre include dezvoltarea resurselor umane, grija pentru angajati si pentru un mediu de lucru placut si modern.

Astfel,

Pachetul salarial:
-salariu competitiv
-bonusuri
-servicii medicale pentru angajat si familia sa
Dezvoltarea profesionala si evolutia personala:
-training-uri individuale
-training-uri la nivel organizational
-teambuilding-uri
Alte facilitati:
-posibilitatea achizitionarii unui autoturism in conditii preferentiale
conditii speciale la contractare a serviciilor bancare
-programul \\\"Incentive Trips\\\" ca premiu de loialitate pentru angajatii cu o vechime in Romcar mai mare de 5 ani
Ce asteptam de la tine?
-Dedicatie
-Deschidere catre nou
-Dinamism
-Atitudine proactiva
-Seriozitate
-Initiativa