Logistic Planner

ANGR SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

-implementare si dezvoltare sistem WMS (Warehouse Management System);
-administrare WMS;
- relatia cu dep. vazari & dep. productie;
- intocmirea rapoartelor privind fluxul de marfa, stocurile si costurile de transport;

CERINTE

- experienta cu sistem WMS (Warehouse Management System);
- bune abilitati de organizare si planificare;
- studii in domeniul economic sau cibernetica;

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru are sediul in Popesti Leordeni.
Domeniul de activitate: distributie, productie si prelucrare fructelor & legumelor.

ANGR SOLUTION iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine.