Gestionar Depozit

ANTAL International Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se asigura ca medicamentele sunt depozitate in conditii corespunzatoare, conform indicatiilor producatorului
Se asigura ca spatiile sunt intretinute cu grija pentru a evita depunerea de praf, murdarie, patrunderea insectelor
Urmareste miscarea medicamentelor in depozit de la aprovizionare pana la livrarea catre clienti
Verifica termenele de valabilitate ale medicamentelor existente in stoc pentru a preintampina expirarea acestora si sesiseaza, de cate ori este cazul, coordonatorul de depozit
Participa la pastrarea si arhivarea documentelor din depozit (fise de depozit, etc.)

CERINTE

Minim 1 an experienta intr-un depozit cu produse farmaceutice

BENEFICII OFERITE

Decontare transport;
Salariu motivant;

Executive Search and Selection, with multi-sectorial business domains and georgaphical territories, organised by

* Master Office in Bucharest, managed by Irina Vasile, with strong financial & general management background and 3 consultants who cover: IT&C, Banking & Finance, FMCG & Retail, Advertising & Media, Pharma & Medical, Tourism & Construction, Automotive and Financial Management.