EXPERT CONTABIL

SALTEX MOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea corectitudinii inregistrarilor in softul de contabilitate a facturilor emise si primite;
- Urmarirea corectitudinii inregistrarilor de deconturi, operatiuni derulate prin casierie, extrase de cont de la banci;
- Evidenta obiectelor de inventar si a mijloacelor fixe;
- Urmarirea cheltuielilor si veniturilor in avans;
- Intocmirea situatiilor financiare,precum: note contabile, registrul jurnal, balante de verificare;
- Intocmire declaratii;
- Intocmire bilant;
- Urmarirea procesului de inventariere anuala.

CERINTE

- Expert contabil autorizat CECCAR;
- Studii superioare/specializare de preferinta in domeniul financiar-contabil;
- Nivel avansat de operare al programului pentru gestiune si contabilitate WinMentor;
- Experienta in domeniul financiar–contabil de minim 5 ani;
- Simtul raspunderii, seriozitate, maturitate, integritate;
- Stil de lucru organizat, eficient, orientarea spre performanta;
- Disponibilitate full-time sau part-time(cel putin 3 zile pe saptamana);

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Domeniul de activitate Industrii / Productie
Angajati100-250
Pagina web http://www.saltexmob.ro