Consilier Finantare Mogosoaia

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizează ofertele şi schemele de finanţare
Intocmeşte şi urmăreşte dosarele de creditare
Redactează contracte şi emite facturi
Urmăreşte contractele scadente şi încasările
Gestionează corespondenţa şi documentele interne

Postul este locat in Mogoşoaia, jud. Ilfov

CERINTE

Studii medii sau superioare, de preferinţă economice
Cunoştinţe avansate de MS Office (Word, Excel, Outlook)
Cunoştinţe medii de limba engleză - obligatoriu
Experienţă in relaţii cu clienţii/ administrare comercială/ - minim1 an
Cunoştinţe in domeniile vânzări/ contabilitate/ juridic
Cunoştinţe in domeniul agriculturii (specificul agriculturii, culturi, producţii, preturi, etc)- reprezintă un avantaj important
Permis de conducere categoria B
PROFIL CANDIDAT

Persoană organizată, riguroasă, structurată
Simţ comercial şi capacitate de comunicare şi negociere
Rigurozitate şi perseverentă
Organizare şi autonomie

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.