Cautam Sofer B C E in Ilfov cu atestate valabile pentru activitate de colectare deseuri

SC Total Waste Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transport marfuri de la clientii indicati la punctul de lucru
- tine legatura permanent cu seful direct, informeaza despre derularea transportului
- respecta prevederile legale in vigoare privind transportul de marfuri pe drumurile publice, respecta itinerariul si instructiunile primite , respecta instructiunile de lucru la incarcarea si descarcarea marfurilor
- verifica starea tehnica a autovehiculului la plecare si la sosirea din cursa
- Responsabil de receptia cantitativa si calitativa si asezarea marfii in depozit
- Responsabil de manipularea si etichetarea corecta a marfii in depozit
- Responsabil de pregatirea la timp a marfii pentru incarcare (identificare si sortare)
- Responsabil de pastrarea in bune conditiuni a marfii si ambalajelor din gestiune
- Responsabil de manipularea in bune conditiuni a utilajului si semnalarea la timp catre conducere a oricaror probleme operationale care apar);

CERINTE

- Experinta in companii cu profil Managementul deseurilor;
- Disponibilitate pentru a lucra in Stefanestii de Jos/Ilfov
- Absolvent studii medii;
- Atestat ISCIR vizat la zi;
- Experienta ca motostivuitorist minimum 1 an este un plus;
- Cunostinte elementare documente gestiune si transport;
- Fara antecedente penale;
- Persoana responsabila, organizata, politicoasa si atenta la detalii;
- Capacitate de lucru sub presiune si de incadrare in termene scurte;
- atestat sofer profesionist transport marfa
- atestat ADR valabil;
- experienta minim 3 ani transport marfa cu autovehicule de >3,5 to;
- fara cazier judiciar, fara antecedente rutiere (penal sau cu permis suspendat)
- seriozitate, constiinciozitate, abilitati de comunicare, orientat catre gasirea de solutii, simt al implicarii pentru atingerea obiectivelor de performanta (respectare timpi livrare, disciplina in trafic, comunicare buna cu clientii, comunicare buna cu colegii si cu sefii,respectarea programulul de condus);

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu
Se ofera carte de munca
Conditii optime de dezvoltare

TWM offers integrated collecting solutions for a large range of waste: PET bottles, PE & PP packaging, WEEE, glass, paper, wood, etc. with the best traceability on the Romanian market. With TWM the waste takes the shortest way from the generators to the final recycler.