Cantaragiu

ADECCO RESURSE UMANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Punctul de lucru este situat in Popesti Leordeni, Soseaua de Centura.

- Verifica actele de insotire a marfii
- Realizeaza cantarirea si introducerea datelor marfurilor in SAP
- Se asigura ca procesul de cantarire nu este influentat de alti factori (persoane, materiale,
blocaje ale sistemului de cantarie, pozitionarea incorecta a masinilor)
- Utilizeaza sistemul Check-in
- Introducerea in SAP a datelor privind transportul intern al materialelor
- Emiterea documentelor de cantarire si/sau administrativ financiare.
- Participa la toate instruirile organizate de companie in scopul imbunatatirii
competentelor si a pregatirii profesionale

CERINTE

- Absolventi de liceu, profil mecanic sau metalurgic
- Bune cunostinte de operare PC
- Capacitate de lucru in conditii de stres
- Experienta anterioara pe o pozitie similara reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru placut
- Posibilitatea dezvoltarii in cadrul unei companii multinationale

ADECCO RESURSE UMANE este lider mondial in servicii de recrutare si selectie de personal.