Asistent Coordonator Transport

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tocmai ai terminat facultatea si nu stii incotro sa o apuci.
Nu ai experienta, dar stii ca ai potential. Atunci noi iti oferim sansa de a-ti construi o cariera intr-un domeniu nou si dinamic, cel al intermedierilor de transport.

CERINTE

Daca esti o persoana comunicativa, ai capacitatea de a lua rapid decizii, si de a-ti asuma responsabilitatea pentru deciziile luate, esti responsabil si un bun ‚jucator’ in echipa, atunci esti ceea ce cautam.
Trimite cat mai repede un CV pentru ca membrii echipei AGNIS te astepta alaturi de ei.

BENEFICII OFERITE

Noi iti oferim un mediu de lucru placut, un pachet salarial atractiv bazat pe experienta, performante si realizari, oportunitati de promovare in cadrul firmei, posibilitatea de dezvoltare a cunostintelor si aptitudinilor profesionale, beneficii aditionale.
Punctul de lucru este in Popesti Leordeni, transportul fiind asigurat de catre companie.