Asistent Administrare Vanzari Mogosoaia

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Durata contractului de munca este pe o perioada determinata de 12 luni.

RESPONSABILITĂŢI

Pregateste documentele necesare pentru produsele livrate;
Emite facturile proforme si finale;
Asigura back-up pentru semnarea contractelor de vanzare-cumparare;
Pregateste comenzile pentru furnizorii externi si mentine relatia cu acestia;
Actualizeaza si centralizeaza informatiile in fisierele de lucru si de gestiune;
Intocmeste rapoarte lunare.

CERINTE

Studii superioare, de preferinţă economice
Cunoştinţe bune de MS Office (Word, Excel, Outlook)
Cunoştinţe medii de limba engleză - obligatoriu
Experienţă in relaţii cu clienţii/ administrare comercială/ - minim 1 an

PROFIL CANDIDAT

Persoană organizată, riguroasă, structurată
Simţ comercial şi capacitate de comunicare şi negociere
Rigurozitate şi perseverentă
Organizare şi autonomie

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.