ANGAJEZ EDUCATOARE CALIFICATA

ASOCIATIA ERUDITIO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitate excelenta de dezvoltare in domeniul pedagogic! Cautam educatoare calificata pentru gradinita particulara in localitatea Ciofliceni, comuna Snagov, judetul Ilfov.

CERINTE

Cerinte :
• Studii in domeniul Pedagogic
• Experienta de minim 3 ani in activitati cu copii
• Aptitudini generale foarte bune (memorie, spirit de observatie, atentie la detalii) personalitate energica, determinata, orientata catre performanta, abilitatea de a executa mai multe sarcini simultan
• Organizare si creativitate

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Decontare transport
Asigurarea mesei de pranz

Asociatia Eruditio ofera copiilor intre 4-18 ani sedinte de recreere prin arta, muzica, intr-un spatiu in care pot crea liber alaturi de indrumatori profesionisti. Asociatia desfasoara activitati educative de arte plastice, limba engleza, actorie, pian si chitara, precum si workshop-uri tematice, dedicate copiilor din zona Snagovului, dar si celor din Bucuresti si localitatile limitrofe.
Punctul principal de lucru al asociatiei este in localitatea Ghermanesti (langa Snagov), accesul din Bucuresti se poate realiza prin intermediul unui maxi-taxi, in timp maxim de 30 de minute.