Angajare inginer proiectant si/sau arhtect

struct quality design srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grupul de societati Struct Quality , infiintate in anul 2014 si respectiv 2016, isi propun extinderea nr de personal (ingineri si arhtecti), dorind sa pastreze pozitia ocupata in prezent si dezvoltarea printr-un nume de referinta de pe piata din Romania a serviciilor de proiectare pentru constructii civile si industriale, drumuri, constructii si retele edilitare, studii stiintifice, plan de management si studii de teren.

Grupul de societati Struct Quality are in componenta o echipa tanara, care este formata din ingineri si arhitecti experimentati, care stapanesc si cunosc domeniul si care evolueaza in permanenta, personal care detine un important portofoliu de proiecte. Grupul de societati isi propune elaborarea proiectelor la cele mai inalte standarde de calitate, respectand legislatia si toate normele metodologice in vigoare.

Domenii de Proiectare :

PROIECTARE CONSTRUCTII CIVILE

PROIECTARE INFRASTRUCTURA DRUMURI

PROIECTARE DRUMURI

AMENAJARI PEISAGISTICE (REALIZARI DE SPATII VERZI / PARCURI)

STUDII DE TEREN

ELABORAREA DOCUMENTATIILOR TEHNICE IN VEDEREA ACCESARII FONDURILOR EUROPENE : PNDR si POR

SERVICII DE PROJECT MANAGEMENT

CERINTE

DORIM ANGAJARE :

- personal cu experienta in domeniile ingineriei (de drum/sistematizari/civle ) , arhitectura, interesat de lucrul in echipa, cu o arie variata de activitati de proiectare.

Inginer proiectant care sa detina experienta in AutoCAD, Civil3D(constituie un vantaj), dornici de afirmare , care sa poata face fata la lucrul pe diferite arii (exemplu strazi si parcuri sau cladiri si drumuri)

Atributii:

- intocmirea documentatiilor tehnice, pentru fazele de proiectare S.F./D.A.L.I., D.T.A.C., P.Th., D.E.

Pregatirea si experienta:

- studii superioare de specialitate

- experiente in domeniu de cel putin 3 ani (constituie un avantaj)

- buna cunoasterea programelor de informatice specifice domeniului (AutoCAD)

- permis conducere, birourile fiind in Afumati - Ilfov

BENEFICII OFERITE

- decontare transport (daca este cazul)