Agent Zonal Vanzari

Starwood Industrial Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea serviciilor / produselor companiei;
- Identificarea de potentiali noi clienti;
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti;
- Negociaza si incheie contracte;
- Participa intens si activ la realizarea obiectivelor calitative si cantitative ale echipei si la atingerea targetului de vanzari;
- Intocmeste rapoarte de activitate ;
- Se subordoneaza Directorului De Vanzari ;
- Disponibil la program prelungit ;

CERINTE

-Experienta in vanzari directe ;
-Poseda tehnici de Vanzare;
-Persoana persuativa cu initiativa, dornica sa aiba realizari;
-persoana ordonata si disciplinata;
-Capacitate de organizare, negociere si convingere;
-Seriozitate si integritate;
-Abilitati de comunicare si relationare;
Candidatii sunt rugati sa se prezinte la interviu pregatiti sa prezinte raport cu realizarile lor din domeniul vanzari directe.
Cautam candidati care sa ne dovedeasca ca pot vinde astfel incat sa realizeze targhetele.

Starwood Industrial Group este unul dintre principalii furnizori de produse electrice si de gradina ai marilor retail-eri de pe piata europeana