Agent Vanzari Evenimente

SC ALEXANDER HOTEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea serviciilor de organizare evenimente( private si corporate) precum si a serviciilor hoteliere si de restaurant;
- dezvoltarea portofoliului de clienti autohtoni si straini;
- negocierea, intocmirea si monitorizarea contractele;
- realizarea planului de vanzari, lunar, trimestrial, semestrial, anual
- raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti;
- participa la intocmirea strategiilor de vanzare;
- monitorizarea pietei de profil analizand trendurile acesteia;
- intocmirea de oferte privind serviciile companiei;

CERINTE

- experienta in vanzarea evenimentelor private si corporate cat si a serviciilor hoteliere de lux
- capacitate de control si organizare;
- integrare si lucru in echipa;
- abilitati de comunicare si negociere;
- atentie distributiva;
- seriozitate,onestitate, gandire pozitiva, putere de munca,initiativa;
- cunostinte limbi straine;
- cunostinte operare PC;
- permis conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, conditii de munca deosebite

Companie ce activeaza in domeniul turismului de trei ani, oferind servicii hoteliere, de restaurant si catering, orrganizari evenimente business si festive.