Agent de Vanzari Produse Alimentare

GM GRUP DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

• administrarea si dezvoltarea zonei arondate si a portofoliului de clienti , furnizori autohtoni si straini;
• prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
• urmarirea realizarii planului de vanzari si incasari, lunar, trimestrial, anual;
• raspundere pentru calitatea aprovizionarii clientilor;
• raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti si de transmiterea documentelor de vanzare;

CERINTE

• experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari produse alimentare,Bucuresti;
• capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
• personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
.orientare spre performanta si randament;
•conduita fata de bunurile angajatorului;
• cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
• permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial :
- parte fixa ,comision vanzare ,comision incasare;
- bonusuri in functie de performante;
- autoturism serviciu;
- telefon mobil.

COMPANIE NATIONALA IMPORT / EXPORT, DISTRIBUTIE NATIONALA PRODUSE ALIMENTARE , PREDOMINANT DULCIURI.
www.gmgrup.ro; www.zozole.ro;