MENAJERA-Baneasa-cunostinte de Limba Engleza

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

aerisirea spatiilor interioare (dupa caz)
•colectarea, sortarea si depozitarea gunoiului
•inlocuirea sacilor menajeri din cosurile de gunoi si evacuarea acestora in locurile special amenajate
•stergerea de praf si lustruirea mobilierului si anexele acestuia
•aspirarea prafului din mocheta si curatarea petelor aparute pe acestea
•aspirarea, degresarea, spalarea, lustruirea pardoselilor din birouri
•curatarea cafetierelor, cuptoarelor cu microunde, frigiderelor (numai la exterior si dupa caz)
•golirea scrumierelor din birouri si holuri (dupa caz)
•spalarea si dezinfectarea grupurilor sanitare
•colectare gunoi si complectarea consumabilelor: hartie igienica, sapun lichid, prosoape hartie, saci menajeri
•spalarea oglinzilor, etajerelor
•odorizarea grupurilor sanitare
•aspirarea si spalarea holurilor
•spalare geamuri usi de acces-intrare
•spalarea scarilor de serviciu
•curatarea balustradelor
•maturarea si curatarea spatiilor verzi si betonate

Cunostinte administrative minime ( sa realizeze lista de necesar pentru produsele folosite in curatenie)

CERINTE

Cunostinte de limba engleza la nivel de intelegere :conversatie si oferire raspunsuri simple
Persoana curata, atenta la detalii
Studii medii

MINIM 1 AN- experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

1300 RON NET

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!