ABSOLVENTI ASE- LIMBA GERMANA-MEDIU

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB DISPONIBIL: JUNIOR SALES REPRESENTATIVE
SERVICII TRANSPORT FEROVIAR

Promovarea serviciilor de TRANSPORT FEROVIAR
• Mentinerea relatiei cu clientii repartizati
Gasire de clienti noi- marire portofoliu
• Verificarea si gestionarea reclamatiilor primite din partea clientilor
• Respectarea procedurilor si a modului de lucru cu sistemele interne
• Comunicarea cu partenerii si departamentele interne
Efectuare deplasari atat in tara cat si in strainatate

CERINTE

• Studii superioare finalizate - studii economice
• Experienta anterioara in domeniul transporturilor interne/ expeditii/ promovare servicii transport feroviar - minim 6 luni( avantaj)
• Cunostinte despre piata de transport( avantaj)
• Limba Engleza - nivel AVANSAT; Limba Germana- NIVEL MEDIU- conditie obligatorie

• Cunostinte Microsoft Office
• Abilitati de comunicare si orientare catre clientii externi si interni
• Nivel ridicat de perseverenta
• Atitudine proactiva
PERMIS CATEGORIE B

BENEFICII OFERITE

Telefon de serviciu, asigurare transport de la metrou statia Aurel Vlaicu – birou, card pentru servicii medicale Sanador, prima Craciun

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!