Zidari-zugravi, mozaicari-faiantari, rigipsari, instalatori sanitari si muncitori necalificati

Millenium Building Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana activa, dornica de a lucra intr-o echipa de profesionisti si in cadrul unei companii in plina dezvoltare.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salar fix + bonusuri lunare in functie de realizari.

Constructii civile si industriale, toata gama de amenajari interioare, etc. Firma Millenium Building a acumulat o experienta deosebita in ceea ce priveste amenajarile interioare de inalta calitate.
Acoperim intreg domeniul: tencuieli, rigips, instalatii termo-sanitare, electrice, tamplarie PVC, Al.
Proiecte finalizate: Agentii BRD, BCR, BANCPOST, CREDIT EUROPE BANK; Hotel Traian; Hotel Studis, Moldova Mall; constructii vile.
Proiecte viitoare: blocuri de locuinte si case rezidentiale.