Web Designer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea design-ului unor website-uri (in principal cu tematica de afaceri).
- Realizarea unor logo-uri, sigle, banere.
- Comunicarea frecventa cu alte departamente din cadrul companiei in vederea realizarii designului optim.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- are cunostinte de Web Design, care pot fi dovedite din experienta anterioara (exemplele de website-uri realizate sunt obligatorii).
- are cunostinte de Ergonomie pentru Website-uri.
- dovedeste Flexibilitate in conceperea solutiilor de design.
- este capabil de Comunicare cat mai buna cu persoane fara cunostinte de specialitate (respectiv cu alte departamente din companie).
- are capacitate si abilitatea de a respecta termenele limita asumate.
Constituie avantaj: cunostintele privind tehnologiile web (HTML, CSS, JAVASCRIPT).

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Angajare cu carte de munca.
- Salariu de baza fix si
- Bonusuri in functie de rezultatele activitatii (masura in care designul raspunde specificatiilor dorite si devansarea termenelor limita).
- Mediu de lucru dinamic, flexibil, orientat catre atingerea obiectivelor.
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie in plina dezvoltare.