Vanzator magazin traditional

Sc Camara lui Baciu Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare;
- Realizarea activitatii de vanzare;
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne;
- Inventarierea si receptia marfurilor;
- Cunoasterea portofoliului de produse si servicii;
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul;
- Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor;
- Incasarea vanzarilor (cash/carte credit);
- Intocmirea de rapoarte de vanzari;
- Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie si mercantizare.

CERINTE

- Seriozitate, corectitudine, punctualitate;
- Aspect fizic placut
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii cat si cu restul echipei;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj
- Experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucru moderne
- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin alimentar cu specific traditional