VANZATOARE

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii, pentru clientul sau, companie locala avand ca domeniu de activitate distributia en-detail de articole imbracaminte:
VANZATOARE

RESPONSABILITATI:
- promovarea si vanzarea produselor din magazin
- gestionarea stocurilor existente
- mentinerea ordinii si curateniei in incinta magazinului
- participarea la inventarul periodic

CERINTE

- persoana responsabila, organizata, comunicativa, empatica, persuasiva
- orientata pe servirea clientilor
- experienta anterioara pe un post similar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut si curat
- salariu de baza + prima

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.