UNIT MANAGER

ALLIANZ TIRIAC ASIGURARI SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-recrutarea,dezvoltarea si coordonarea unei echipe de vanzari;
-sa contribuie activ la dezvoltarea membrilor echipei prin pregatirea si sustinerea lor in procesul de vanzare;
-planificarea activitatilor specifice in concordanta cu obiectivele fixate.

CERINTE

-minim 1 an experienta in domeniul asigurarilor si coordonarea unei echipe constituie un avantaj;
-excelente abilitati de comunicare si lucrul cu oamenii;
-orientarea catre rezultate;
-spirit antreprenorial.

BENEFICII OFERITE

-program de training si pregatire profesionala;
-finantare;
-plan de cariera;
-bonusuri.

Allianz-Tiriac ofera la ora actuala o gama completa de produse si servicii de protectie si planificare financiara, pe toate segmentele de asigurari - auto, bunuri, raspundere, viata, sanatate -, dar si in domeniul administrarii pensiilor private. Definitoriu pentru succesul Allianz-Tiriac Asigurari a fost echilibrul pastrat, in permanenta, intre ritmul de dezvoltare si siguranta financiara a companiei