Tehnolog Industrie Alimentara

SC \"ALISAN\" SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducerea si extinderea metodelor moderne de productie, si sprijinirea initiativelor in domeniul progresului tehnic;
- incadrarea in normele de consum de materii prime, materiale, combustibili si energie stabilite pentru fiecare produs in parte;
- raspunde de asigurarea calitatii;
- elaborarea si dezvoltarea de noi retete realizabile cu utilajele existente;
- instruirea personalului in utilizarea si respectarea noilor retete;
- stabileste standardele (proces tehnologic, de forma, de continut) pentru produsele noi si dezvoltate.

CERINTE

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B (nu este obligatoriu)
- Studii superioare de specialitate
- Nu este obligatorie, dar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariul in functie de experienta si capacitati

ALISAN este o companie cu experienta in productia de dulciuri si in comert .
Compania a fost infiintata in 1993 cu o mica fabrica de productie si un magazin alimentar, ambele in
aceasi cladire. In timp afacerea s-a dezvoltat si compania a mutat fabrica de productie la Holboca
intr-o hala moderna cu standarde ridicate iar magazinul a devenit cel mai mare supermarchet din Dancu.