TEHNICIAN SERVICE

ATLAS CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza instalarile de masini de amestecat si colorat vopsea (Apla) la clienti si asigura service-ul in cazul in care apar defectiuni sau probleme in functionarea acestor masini
- Participa la prezentari de produse Apla in cadrul actiunilor pe care le intreprinde compania
- Efectueaza demonstratii de aplicare a produselor finite catre clienti
- Efectueaza deplasari la clienti la solicitarea acestora
- Ofera clientilor informatii tehnice si pastreaza relatia cu acestia in ceea ce priveste buna functionare a masinilor de colorat
- Realizează reparaţiile necesare la masinile de amestecat
- Stabileşte necesarul de piese de schimb si emite comenzile necesare
- Emite saptamanal/lunar rapoarte in urma vizitelor efectuate la clienti

CERINTE

- Studii medii (studiile superioare tehnice reprezinta un avantaj)
- Buna cunostinte de mecanica
- Bune cunostinte teoretice si practice de interventii tehnice si depanari
- Cunostinte operare PC
- Capacitate de organizare si planificare a activitatilor
- Indemanare, precizie, rigurozitate in efectuarea operatiilor specifice
- Atentie distributiva, calm, punctualitate, operativitate in actiune
- Capacitate de a evalua si de a lua decizii
- Rezistenta la efort fizic
- Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviul final cu candidatul selectat.

Activitatea Atlas Corporation este structurata pe divizii distincte ce reprezinta fiecare cate un jucator puternic pe piata in care activeaza.
Aceste divizii sunt: materiale de constructii, inchiriere spatii de birouri si depozite si produse electronice.

www.atlascorporation.ro
www.apla.ro