tehnician service

Servtech

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operatiuni de service si mentenanta in domeniul echipamentelor de birou, in special a echipamentelor de printare/multiplicare (imprimante/copiatoare/plottere)
- suport tehnic online sau pe teren
- operatiuni de incarcare/remanufacturare a consumabilelor
aferente echipamentelor mai sus amintite( cartuse inkjet/laser)

CERINTE

- aptitudini tehnice
- capacitatea de a asimila informatii tehnice noi si de a le folosi intr-un timp cat mai scurt
- seriozitate in abordarea problemelor,
- rezistenta la stres, precum si capacitatea de a lucra in conditii de stres
- capacitatea de a lucra intr-o echipa si de a se sincroniza cu membrii acesteia
- permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva proportionala cu rezultatele obtinute
- posibilitatea de avansare
- asigurarea pregatirii tehnice
- utilitati necesare bunei desfasurari a activitatii ( telefon/masina)

Infiintata in februarie 2006, Servtech s-a axat inca de la inceput pe satisfacerea unei zone din piata IT prea putin acoperita; domeniul de consultanta si service. Cu o echipa de profesionisti cu o medie de experienta de 8 ani, suntem intr-o continua expansiune, avand ca si suport contracte de colaborare cu institutii si firme de top din jud. Iasi