TEHNICIAN ELECTROMECANIC MACARALE TURN IASI

Terra Romania Utilaje de Constructii srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Constatare defectiuni
- Remediere defectiuni tehnice la macaralele turn Comansa
- Asigurarea reviziilor periodice la macaralele turn

CERINTE

- Studii medii sau superioare in domeniul tehnic
- Apt pentru lucrul la inaltime
- Experienta anterioara de cel putin 2 ani pe o pozitie similara
- Cunostinte de electrotehnica, mecanica si hidraulica
- Cunostinte de limba engleza si de utilizare a calculatorului reprezinta avantaj
- Carnet sofer categoria B
- Bun profesionist, dedicat activitatii de service, capabil sa lucreze in echipa
- Domiciuliul stabil in Iasi

BENEFICII OFERITE

- Programe de instruire pentru dezvoltarea abilitatilor la nivel personal si profesional
- Mediu placut de munca

Terra Romania Utilaje de Constructii (www.terra-world.com), societate cu capital integral austriac, reprezinta concernul Industrie Holding, prezent in 12 tari din Europa Centrala si de Est.

Terra, lider pe piata de buldoexcavatoare din Romania, comercializeaza utilaje de constructii, macarale montate pe autocamioane si echipamente pentru depozite, fiind reprezentanta unor marci de renume, cum ar fi JCB, Palfinger, Nissan, Crown.

Firma noastra aduce alaturi de performanta si calitatea produselor, un pachet complet de servicii care are ca scop realizarea in conditii optime a achizitiilor si a exploatarii echipamentelor noastre.