Team Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

HVB Banca pentru Locuinte este o institutie bancara specializata in domeniul economisirii si creditarii pentru domeniul locativ si este membra a celui mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est.

Avantajele produsului financiar propriu (Bauspar):

- Profit atractiv in faza de economisire
- Sustinut financiar de catre stat cu o prima reprezentand 15% din suma economisita anual
- Posibilitatea obtinerii unui credit in lei cu dobanda fixa de 4,5% pe an dupa numai 18 luni
- Creditul poate fi rambursat oricand fara penalitati
- Un produs financiar-bancar profitabil pentru clientii nostri

Atributii:
- Vanzari directe.
- Customer Service.

CERINTE

- Abilitati de comunicare excelente.
- Foarte bune aptitudini de vanzari.
- Experienta anterioara in vanzari directe constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Comision atractiv din vanzari si bonusuri substantiale ce pot asigura un venit de aproximativ 3000 RON (TM), 4500 RON (SM) pe luna.
- Posibilitati de promovare si majorare a comisionului primit, functie de rezultate.
- Sustinere a efortului de vanzari prin campanii mass-media, materiale informative si promotionale.
- Formare si consiliere continua.