Team Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg se va ocupa cu:
- coordonarea si monitorizarea promovarii vanzarilor active de produse financiare in conformitate cu standardele bancii
- recrutarea, instruirea personalului si asigurarea mijloacelor necesare îndeplinirii eficiente a sarcinilor acestora;
- monitorizarea activitatilor desfasurate de consultanti financiari;
- organizarea sedintelor periodice în scopul facilitarii comunicarii deschise;
- raportarea periodica a rezultatelor activitatii echipei coordonate;
- promovarea imaginii bancii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

- Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- Capacitate de planificare, organizare si coordonare a activitatii;
- Asumarea targeturilor si obiectivelor primite;

BENEFICII OFERITE

- Independenta si flexibilitate in planificarea activitatilor
- Comisioane motivante, bonusuri.
- Posibilitatea formarii unei cariere in domeniul financiar-bancar;
- Training de specialitate gratuit