Team Leader- departament Legal

Asset Portfolio Servicing Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se implica direct in buna desfasurare a activitatii executarii siliete pentru zona alocata;

- Conduce, organizeaza si verifica echipa de operatori din subordine;

- Intocmeste rapoarte catre management superior;

- Elaboreaza procedurile in baza carora se desfasoara activitatea echipei.

Relatii ierarhice:

- este subordonat Area Manager, Project Manager, Operations Manager, Country Manager

- are in subordine: echipa de operatori dpt executare silita alocata zonei pe care o coordoneaza

CERINTE

-Experienta in aplicarea procedurii de executare- conditie obligatorie;

-Permis de conducere-conditie obligatorie;

-Experienta pe o pozitie similara- constituie avantaj;
-Cunostinte PC: MS Office (Excel- obligatoriu);
-Abilitati de conducere: previziune, organizare, decizie, coordonare, control - evaluare si monitorizare termene limita;

- Disponibilitate de deplasare in tara;

-Studii superioare finalizate.

BENEFICII OFERITE

Oportunităţi reale de dezvoltare profesională

Bonusuri in functie de performanta
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica

Asset Portfolio Servicing Romania SRL este o companie specializata in recuperare debite, cu sediul central in Republica Ceha, avand deschise sucursale in 5 tari din Europa de SE: Cehia, Slovacia, Polonia, Serbia si Romania. Recrutam persoane proactive care sa faca parte din echipa APS Romania.