Talent Researcher – Limba Franceză

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea dumneavoastră este :

 În funcție de cerințele postului, căutarea, identificarea și preselecționarea potențialilor candidați în bazele noastre de date;
 Realizarea primului interviu telefonic cu persoanele preselecționate;
 Prezentarea candidaților selecționați clienților francezi, menținând și dezvoltând cu aceștia o relație profesională, zi de zi.

CERINTE

Sunteți dinamic, autonom, organizat și motivat să începeți o carieră în domeniul resurselor umane? Vă invităm să vă alăturați echipei noastre din Iași în cadrul proiectelor derulate în relație directă cu Franța, zi de zi!

Candidatul ideal este :

 Pasionat de limba franceză și cu un nivel conversațional avansat (minimum B2);
 Dornic să învețe o nouă profesie, în domeniul resurselor umane;
 Are capacitate de analiză, sinteză și comunicare.

BENEFICII OFERITE

 Formare periodică în Franța;
 Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere într-un mediu internațional, în plină creștere;
 Pachet salarial atractiv.

VEO Worldwide Services este o companie care furnizează servicii de consultanţă B2B, cu aproximativ 500 de angajaţi, 9 ani de experienţă în România şi o creştere anuală de 99%. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri: COMERŢ INTERNAȚIONAL, IT, FINANŢE și RESURSE UMANE.
La baza profesionalismului și performațelor noastre stau spiritul antreprenorial, diversitatea, transparenţa, originalitatea şi munca în echipă.