Suport Tehnic Retelistica - Limba Spaniola

SC XL WORLD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea si rezolvarea problemelor tehnice pe care clientii le intampina in folosirea produselor Allied Telesyn si in rezolvarea lor prin intermediul asistentei prin telefon, via email sau prin conectare remote.

CERINTE

- Abilitati de comunicare, capacitate de organizare, atentie la detalii
- Dinamism, rezistenta la stres
- Cunostinte de lucru sub mediu Windows si/sau Linux
- Buna intelegere a mediului IT si a serviciilor de asistenta
- Cunostinte de baza in domeniul retelisticii
- Certificari in domeniu, ex: CCNA, MCSE, constituie avantaj
- Limba spaniola - fluent

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru specific unei companii multinationale
- Conditii de munca excelente, echipamente de ultima ora
- Salariu competitiv
- Bonuri de masa
- Transport gratuit
- Bonusuri si premii specifice campaniilor
- Training periodic, intensiv si gratuit
- Oportunitati de dezvoltare a carierei

Our mission is to help companies become more competitive by re-allocating certain activities to emerging countries, offering them complete logistical, technical and administrative support.