SUPERVISOR VANZARI

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce, antreneaza, motiveaza si controleaza echipa de vanzari a punctului de lucru catre atingerea tuturor obiectivelor cheie, incluzand:

- indeplinirea obiectivelor de vanzari si incasari,
- merchandising,
- acoperirea optima a pietei,
- mentinerea si imbunatatirea relatiilor cu clientii,
- respectarea politicilor comerciale si de acordare a creditelor.

CERINTE

- Minimum 3 ani de experienta in domeniul vanzarilor (FMCG);
- Minimum 2 ani de experienta in coordonarea si motivarea unei echipe de vanzari;
- Capacitati de coordonare, planificare si organizare;
- Abilitati de comunicare, negociere, relationare;
- Responsabilitate, constiinciozitate;
- Rezistenta la stres, optimism, disponibilitate la progam prelungit;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis auto (minimum 2 ani).

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- cultura organizationala puternica;
- pachet salarial atractiv;
- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- programe de training pentru dezvoltare in cadrul companiei.

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!