Studentul.info angajeaza agenti vanzari

Andronic V Andrei PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te asteptam in echipa noastra de vanzari, daca :

Esti student sau absolvent
Vorbesti fluent si corect gramatical
Ai un aspect ingrijit (casual - business)
Esti o fire deschisa si comunicativa
Esti orientat catre rezultat
Cunosti la nivel basic excel si word

CERINTE

Responsabilitati :

Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti si mentinerea relatiei cu cei existenti pe site-ul www.studentul.info
Intocmirea de rapoarte saptamanale privind activitatea desfasurata
Nu se cere experienta.
Se ofera training.

BENEFICII OFERITE

Telefon + abonament RATC
20% din orice contract incheiat
Bonusuri de performanta
Posibilitatea de angajare permanenta dupa 3 luni.

*Cv-urile fara poza nu vor fi luate in considerare.

www.studentul.info este singurul portal studentesc din orasul Iasi. Ne-am lansat in 2010 din dorinta de a oferi studentilor si nu numai informatiile de care au nevoie: ultimele noutati din campus, evenimente studentesti, oportunitati de job-uri si internship-uri dar si metode de petrecere a timpului liber sub sloganul de „ponturi studentesti”.