Specialist relatii cu publicul

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primirea, prelucrarea, analiza si solutionarea sesizarilor clientilor ( reclamatii, cereri, laude sau sugestii ), primite telefonic sau in scris;
- Promovarea imaginii companiei prin atitudine, cunostinte, orientare catre client si disponibilitate;
- Facilitarea fluxului de informatie intre client si organizatie intr-un mod profesionist;
- Pregatirea si prelucrarea diverselor comunicate si rapoarte;
- Participarea la alte activitati, care reies din necesitatile departamentului;

CERINTE

Se cauta persoane dinamice, orientate catre client si cu foarte bune ablitati de comunicare plus:
- proactivitate, spirit de echipa
- interes pentru maximizarea satisfactiei clientilor
- dorinta de a se dezvolta in cadrul companiei;
- disponibilitate de lucru in ture;
- studii medicale;
- cunostinte medii operare Microsoft Office;

BENEFICII OFERITE

Arcadia Hospital este un centru medical complex, ce ofera servicii de sanatate integrate - consultatii, investigatii, diagnostic, tratament - in peste 35 de specialitati medicale si chirurgicale.
Spitalul beneficiaza de peste 40 de cabinete medicale de ambulatoriu, de patru sali de operatii, patru unitati ATI si de peste 80 de rezerve pentru internari de zi si internari continue.
Rezultat al unei investitii de peste 20 de milioane de euro, Arcadia Hospital utilizeaza cele mai noi solutii tehnice ale producatorilor de aparatura si echipament medical si dispune de dotari de exceptie pentru sterilizare, spalare si intretinere.
Echipa medicala numara peste 150 de medici specialisti, primari si profesori, precum si peste 100 de asistenti medicali.