Specialist DTP

Printco SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea si/sau prelucrarea materialelor ptr tipar
- Urmarirea executie filmelor
- Setup si intretinere echipamente CTF si CTP

CERINTE

- Studii superioare
- Riguros, organizat, responsabil, ambitios, cu grad mare de implicare
- Bune cunostinte de utilizare a programelor de grafica
- Experienta in domeniu constituie un avantaj

Credem in investitia continua in calitate, fie ca este vorba de servicii, produse, mediu de lucru, oameni sau relatiile cu acestia. Credem in atentia la detalii si in cinste.
De aceea, Printco investeste la fel de mult atat in calitatea umana a angajatilor, a mediului in care acestia lucreaza, cat si in pregatirea lor profesionala, aceste trei elemente fiind considerate ca fiind baza unei relatii de calitate atat in interiorul companiei, cat si intre aceasta si clienti.
Echipa noastra de productie este una inalt calificata, beneficiind de stagii de pregatire desfasurate atat in tara, cat si in strainatate.
Suntem principiali, atenti, corecti si onesti.

Printco este o companie tipografica cu 110 angajati, cu 10 ani exeperienta de productie pe piata nationale, cu o cifra de afaceri de 4 milioane euro/an.
Sediul central in Iasi si subsidiar in Bucuresti.
www.printco.ro